Nemzetiségi Önkormányzat

Roma Nemzetiségi Önkormányzat
NévElérhetõségJogállás
Harkály Csaba elnök
Harkály Gábor nemzetiségi önk. képviselő
Harkály Oszkár nemzetiségi önk. képviselő
Harkály Ottó elnökhelyettes
Papp Péter nemzetiségi önk. képviselő

Jegyzőkönyvek, beszámolók

2020.01.13., 2020.02.04, 2020.06.29, 2020.07.07, 2020.08.19, 2020.10.27, 2021.01.29, 2021.01.29, 2021.02.08, 2021.02.08, 2021.03.05, 2021.05.28, 2021.06.24., 2021.08.02., 2021.10.12., 2021.12.20., 2021.12.30., 2022.02.14., 2022.04.05, 2022.05.25., 2022.07.06., 2022.10.11., 2022.10.27., 2022.12.15., 2023.01.24., 2023.02.14, 2023.03.28., 2023.05.04., 2023.05.25., 2023.06.22., 2023.06.30.,